М'яка іграшка Куромі Hello Kitty.
Модна, сучасна іграшка Кітті Куромі _ герой японських анімешок
Матеріал плюш, наповнювач холофайбер
Розмір 34 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Тип игрушки | Кукла |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Плюш |
| Наполнитель | Холлофайбер |
| Цвет | Серый |
| Высота | 34 см |
| Ширина | 9 см |
| Длина | 20 см |
| Стирка | Ручная |
| Персонажи | Hello Kitty |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴


