Ця 32-сантиметрова плюшева іграшка підкорить серця шанувальників «Зоряних воєн» у всьому світі!
Натхненний серіалом Disney «Мандалорець», чарівна фігурка зі зеленою шкірою, великими вухами та великими очима має вигляд дитини Йода, але називається «Дитя».
Плюшева іграшка має м'яке тіло та міцну основу, що ідеально підходить для обіймів або демонстрації як колекційний предмет.
Персонаж носить свою мантію, як показано в шоу.
Шанувальникам «Зоряних воєн» сподобається взяти на себе роль мандалорського мисливця за головами та самостійно подбати про дитину!
Рекомендований вік: від 3 років.
Шанувальники нарешті зможуть обійматися з «Малюком Йодою»
Найгарніша іграшка зроблена із суперм'якого плюшу та має просто приголомшливий вигляд. Ідеально підходить для всіх, хто любить Зіркові війни.
Мандалоріанець, Дитя — виготовлений із м'якого матеріалу — ідеально підходить для фанатів Зоряних воєн.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Тип игрушки | Кукла |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Плюш |
| Наполнитель | Холлофайбер |
| Цвет | Зелёный |
| Высота | 32 см |
| Ширина | 8 см |
| Длина | 27 см |
| Стирка | Ручная |
| Персонажи | Star Wars |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 700 ₴



