Зустрічайте унікальну м'яку іграшку — кролик-трансформер, яка перетворюється у зайчика в моркві чи полуниці! Ця чарівна іграшка стане відмінним другом для вашої дитини. За допомогою креативного дизайну та яскравих кольорів, вона зацікавить малюка і стимулюватиме його творчу уяву. М'який та приємний на дотик матеріал забезпечить комфорт під час гри та забав.
Крім того, ця іграшка має особливість — можливість трансформації з кролика у зайчика в моркві полуниці, що розвиває моторику та логічне мислення дитини. Вона стане чудовим подарунком, викличе усмішку та захоплення у вашої дитини, даруючи безліч радісних моментів та незабутніх
Складений- 20 см
Розкладений - 35 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Тип игрушки | Животное |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Флис |
| Наполнитель | Синтепух |
| Цвет | Белый |
| Высота | 20 см |
| Ширина | 9 см |
| Длина | 13 см |
| Стирка | Ручная |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 475 ₴




