Набір супергероя "Людина-павук/Spider-Man" (стріляє павутиною) Ідеальний подарунок для шанувальників коміксів і супергероїв, з яким втілити захопливі сюжети буде простіше! Ігровий набір складається з маски Людини-Павука, рукавички, зброї, пляшечки для води й двох аерозольних балончиків з павутиною. Зброя стріляє двома типами "снарядів" — водою або павутиною, для цього потрібно закріпити в пусковий відсік пляшечки або балон.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Количество предметов в наборе | 5 |
| Цвет | Красный |
| Особенности | Световые эффекты |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 60 мм |
| Длина | 160 мм |
| Высота | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 850 ₴






