
Пистолет мыльных пузырей Mini car bubble красная
700 ₴
- В наличии
- Код: KB1285
+380 (67) 481-15-27
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оригінальне встановлення з мильними бульбашками Mini Car Bubble, яка зроблена у формі міні-автомобіля . Головне завдання встановлення - створювати бульбашковий досить залити спеціальний мильний розчин прямо в заглибленні з отворами та натиснути кнопку "on" . Встановлення для створення мільніх бульбашок додатково обладнане світозвучними ефектами ,що створює атмосферу свята та веселощів. Зручна ручка дає змогу надійно утримувати установку в руках і легко переноситиїї в інше місце.
Особливості :
-зроблена у формі кольорової машинки.
-яскрава підсвітка.
-пляшка з мильною рідиною.
-автоматичний принцип роботи .
-зручна ручка зверху.
-встановлення працює від 4 батарейок типу АА.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Объем емкости | 10 мл |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 120 мм |
| Длина | 190 мм |
| Высота | 180 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 700 ₴


