
Детский фотоапарат з термопринтером Камера принтер 2 камеры фиолетовый
1 250 ₴
- В наличии
- Код: 2100-kk0612
+380 (67) 481-15-27
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дитячі камери миттєвого друку є унікальним поєднанням сучасних технологій і веселощів для маленьких дослідників і творців! Ця камера не тільки захоплює важливі моменти в житті вашої дитини, але також дозволяє їм одразу отримувати фізичні відбитки цих спогадів.
Дитяча камера миттєвого друку з термопринтером та іграми — ідеальний спосіб розвинути у вашої дитини інтерес до фотографії та технології, створюючи при цьому веселі та незабутні моменти
Друкує як власні іото, так і іото з вашего телефону, до якого під'єднується через ббютуз за допомогою додатку (як до андроід так в до IOS)
Другую також різні написи, замітки, в додатку є купа рамочок.
До комплектації входить
-USB-кабель для заряджання
-інструкція й сам фото-принтер
- 1 рулон паперу
Компактний розмір фотопринтера дасть змогу без проблем брати його із собою в дорогу — адже він легко поміститися в кишені. Кишеньковий принтер стане ідеальним подарунком школярам і студентам, офісним працівникам.
З двома камерами основною та фронтальною ,що дає змогу робити селфі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Метод печати | Термопечать |
| Разрешение печати | 600 dpi |
| Максимальная длина печати | 2286 мм |
| Тип намотки | универсальная |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | Bluetooth |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 80 мм |
| Максимальная ширина ленты | 210 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 250 ₴







