Розвага з іграшковим транспортом дозволяє дітям використовувати свою уяву та творчість для створення цікавих історій та ситуацій. Дозвольте Вашій дитині побудувати власне невелике містечко і встановити в ньому свої правила для підтримання порядку.
Розвага з такими іграшками вимагає планування рухів та логічного мислення для досягнення конкретних цілей.
Особливості:
- до набору входять 4 види машин, світлофор та дорожні знаки;
- матеріал авто: металопластик;
- інерційний механізм;
- прогумовані колеса;
- світлофор імітує звуки цокання, підсвічується (наявна заглушка);
- виготовлено з міцних матеріалів, здатних витримувати активну дитячу експлуатацію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Набор машинок |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты |
| Ширина | 30 мм |
| Длина | 50 мм |
| Высота | 30 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 385 ₴








