Ласкаво просимо на вечірку майбутнього з нашим унікальним роботом-дискоботом! Він готовий підкорити кожний майданчик своїми неймовірними танцювальними рухами та музичними ритмами!
Приєднуйся до диско-вечірки, повторюй рухи та ставай справжнім королем свята разом з Дискоботом від “TK Group”!
Особливості:
- ігрова модель відрізняється сучасним футуристичним дизайном;
- українське озвучування;
- динамічні рухи в такт музиці;
- веселі пісеньки;
- ефектне LED підсвічування;
- відмінна деталізація та рухомі елементи;
- працює від 3х батарейок типу "АА" (у комплект не входять).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TK Group |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Робот |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Ширина | 70 мм |
| Длина | 150 мм |
| Высота | 180 мм |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 160 мм |
| Ширина упаковки | 90 мм |
| Высота упаковки | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 550 ₴





