Робот-захисник завжди стоїть на сторожі спокою та гарного настрою.
Попри його потужний зовнішній вигляд, він любить весело та активно проводити час.
З таким футуристичним другом Вашої дитини чекають феєричні танці та дивовижні спецефекти!
Особливості:
- іграшка вирізняється сучасним дизайном і чудовою деталізацією;
- Українське озвучування;
— динамічні рухи в такт веселій музиці;
- веселі пісеньки;
- оригінальна LED-підсвітка;
- функція блискавичної стрільби;
- демонстраційний режим;
- ефектне випускання пари;
- рухомі кінцівки обладнані дзвінкою тріскачкою;
- просте та зрозуміле керування;
- працює від 3 батарейок типу "АА" (до комплекту не додаються).
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TK Group |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Робот |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Ширина | 70 мм |
| Длина | 190 мм |
| Высота | 180 мм |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 180 мм |
| Ширина упаковки | 100 мм |
| Высота упаковки | 170 мм |
Информация для заказа
- Цена: 795 ₴






