Уявіть собі, що ви сидите за кермом найкрутішої спортивної машинки у всесвіті та вирушаєте на зустріч пригодам! Ця автокрасуня з прозорим корпусом від виробника іграшок “W Toys” просто підриває всі уявлення про швидкість, стиль та веселощі. З її яскравими світловими ефектами і захопливими українськими піснями, машинка перетворить будь-яку кімнату на справжній дискотрек перегонів, а її круті рухомі елементи додадуть динамічно та цікавості грі.
Особливості:
- стильний оригінальний дизайн автомобіля;
- іграшка не має гострих кутів;
- кумедний язичок, який висовується;
- опрацьований корпус та гарна деталізація транспорту;
- обладнана колесом вільного ходу;
- прозора поверхня машини;
- різнобарвні рухливі шестерні;
- яскраве кольорове підсвічування;
- весела динамічна українська пісенька;
- ефекти працює від 3-х батарейок типу "АА" (не входять до комплекту);
- іграшка виготовлена з міцного та безпечного для здоров`я дитини пластику.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Легковой автомобиль |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Визуальные эффекты |
| Ширина | 90 мм |
| Длина | 180 мм |
| Высота | 50 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 355 ₴





