Неймовірний інтерактивний робот точно подарує дитині незабутні емоції.
Ця сучасна іграшка є відмінним поєднанням інноваційних технологій та розваги.
Футуристичний робот з рядом функцій, звукових ефектів та підсвічуванням дозволить з головою поринути у вир забави та веселощів.
Ви знайшли саме ту іграшку, яка буде новим фаворитом для Вашої малечі!
Особливості:
- має LED підсвічування;
- виконує веселу мелодію, звукові ефекти-імітація ходьби, поворотів;
- наявна функція програмування дій;
- ходить, танцює, здатний до обертання на 360°;
- пульт керування має 7 функціональних кнопок та працює від 2-ох батарейок типу ААА 1.5V (не додаються);
- робот - від 3-ох батарейок типу АА 1.5V (не входять до набору);
- розмір 14х14х19см;
- інструкція з використання;
- виготовлено з міцних матеріалів, здатних витримувати активну дитячу експлуатацію.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Саме То |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Робот |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Особенности | Световые эффекты, Мелодии, Звуковые эффекты |
| Ширина | 80 мм |
| Длина | 180 мм |
| Высота | 200 мм |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 240 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| Высота упаковки | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 895 ₴






