Водяний пістолет Water Gun Glock - ваш вірний супутник протягом усього літа. Це не просто іграшка, а сучасний технологічний пристрій, який забезпечує безперервний потік води при кожному натисканні на спусковий гачок. Отримайте справжнє задоволення і насолодіться домінуванням у водних битвах цього літа!
Матеріал: міцний пластик ABS, що забезпечує довговічність використання.
Живлення: вбудований акумулятор, який забезпечує до 50 хвилин безперервної гри.
Розмір вбудованого резервуара для води: 175 мл
Час повної зарядки: всього близько 110 хвилин, щоб ваші водні пригоди не знали затримок.
У комплекті: водяний пістолет, акумулятор, USB-кабель - все, що вам потрібно для повної готовності до гри.
Цей пістолет ідеально збалансований і зручно тримається в руці, навіть для маленьких дітей. Тож готуйтеся до незабутніх водних пригод з Water Space Gun - вашим надійним супутником під час літніх ігор і битв!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Комплектация мишенью | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 200 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 230 мм |
| Ширина упаковки | 40 мм |
| Высота упаковки | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Набор для игр с водой |
| Объем | 500 мл |
| Количество в наборе | 1 шт. |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴






