Водний пістолет на акумуляторі. Щоб грати з пістолетом, потрібно набрати води в бак і зафіксувати його на пістолеті. Далі потрібно просто натиснути курок. Ігри з водяною зброєю – відмінний варіант активності в теплу погоду. Такі ігри сприяють фізичному та емоційному розвитку дитини. Розмір іграшки: 17 х 17 х 5.5 см. Виготовлена з якісного, приємного на дотик пластику. USB для заряджання та змінний контейнер для води в комплекті. Укомплектований пістолет у коробку у розібраному вигляді.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 505 мм |
| Длина | 170 мм |
| Высота | 170 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Набор для игр с водой |
| Объем | 300 мл |
| Количество в наборе | 1 шт. |
Информация для заказа
- Цена: 450 ₴





