Пориньте в дивовижний світ DC і Marvel із цим захопливим набором фігурок, натхненних популярною відеогрою. Цей набір пропонує неповторний досвід для всіх шанувальників супергероїв, надаючи можливість створювати свої власні пригоди та відтворювати улюблені моменти з гри.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 20 мм |
| Ширина упаковки | 4 мм |
| Высота упаковки | 14 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип конструктора | Блочный |
| Пол | Унисекс |
| Количество деталей | 12 |
Информация для заказа
- Цена: 285 ₴




