Набір фігурок супергероїв з культових фільмів MARVEL, DC . До набору входить 12 фігурок героїв у стилі лего. Колекція фігурок серії супергероїв стане чудовим подарунком для вашої дитини!
Висота: 4-4.5 см.
Виробник: Китай
Матеріал: пластик
Вік: 3+
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Герой кино |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Высота | 40 мм |
| Персонажи | Batman |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 260 мм |
| Ширина упаковки | 180 мм |
| Высота упаковки | 40 мм |
Информация для заказа
- Цена: 525 ₴



