М'яка іграшка Куромі Hello Kitty.
Модна, сучасна іграшка Кітті Куромі герой японських анімешок. Куромі виготовлена у вигляді Харлі Квін.
Матеріал плюш, наповнювач холофайбер.
Розмір іграшки: 25 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Тип игрушки | Сказочный/мульт герой |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Плюш |
| Цвет | Белый |
| Высота | 25 см |
| Ширина | 15 см |
| Длина | 9 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 325 ₴




