М'яка іграшка Куромі Hello Kitty.
Модна, сучасна іграшка Кітті Куромі _ герой японських анімешок
Матеріал плюш, наповнювач холофайбер
Розмір 23 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Тип игрушки | Сказочный/мульт герой |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Плюш |
| Цвет | Серый |
| Высота | 23 см |
| Ширина | 18 см |
| Длина | 13 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 400 ₴







