Веселі іграшки для купання виготовлені в приємній колірній гамі та стануть першими друзями малюка. З такою іграшкою процедура купання Вашого малюка стане набагато цікавіше та веселіше.
Механізм роботи:
Іграшка-водоспад кріпиться за допомогою присоска на стіну у ванній так, щоб малюк зміг виливати в нього воду та з мотрети, як вона пересувається, рухаючи його елементи.
Комплектація:
- водоспад у формі качечка з невеликим рухомим водяним млином,
- дві пластмасові мушлі, за допомогою яких дитина буде черпати воду та запускати нескінченно цікавий водоспад,
- 4 додаткові фігурки з отворами.
Змінюючи фігурки місцями, у малюка розвивається творча уява, фантазія, образне мислення, пам'ять, дрібна моторика. Малюк вчиться розрізняти форми фігур і кольори. Матеріал не викликає алергії, безпечний для дітей.
Усі деталі іграшки виготовлені з барвистого пластику, а сам водоспад працює від батарейок типу АА (не входять до комплекту).
- Розміри іграшки: 23 х 25 х 7 см.
- Діаметр форм становить: 9,5 см, 9 см, 8,5 см, 7,5 см, 6 см.
- Розміри коробки: 28 x 39 x 10 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Same Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір іграшок |
| Матеріал | Пластмаса |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴


